System desek kompozytowych

System desek kompozytowych

System desek kompozytowych - nowoczesny produkt

System desek kompozytowych Gamrat to nowoczesny produkt, perfekcyjnie imitujący drewno, który idealnie wkomponowuje się w otoczenie nowoczesnych i tradycyjnych domów oraz doskonale sprawdza się jako materiał budowlany do aranżacji tarasu, pomostu, balkonu, deptaka czy obrzeży basenów, itp.

Ten produkt to połączenie natury i nowoczesności, a więc wysoko wyselekcjonowanej mączki drzewnej z właściwościami tworzyw sztucznych PVC. Kompozyty, w skład których wchodzi polichlorek winylu (PVC), w porównaniu do innych tworzyw (PP, HDPE) mają najlepsze właściwości – są niskonasiąkliwe, niepalne i mało ścieralne. Wielką zaletą desek tarasowych Gamrat jest ich stabilność wymiarów – nie wykręcają się pod wpływem zmian temperatury i wilgoci, nie rozwarstwiają się. Są odporne na atak glonów, grzybów, pleśni. Można z nich układać nawierzchnie nad wodą.

Dlaczego warto zainwestować w system desek kompozytowych?

Produkt ten przewyższa swym standardem drewno, ponieważ wyeliminowano w nim wady tego materiału. A koekstruzja materiału, czyli jego dwuwarstwowość, gwarantuje doskonałe parametry użytkowe. Tarasy wykonane z deski kompozytowej Gamrat tworzą wymarzoną podłogę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jej naturalny wygląd, harmonizujący z otoczeniem, zaprasza do odwiedzin i częstych spotkań na świeżym powietrzu. Dzięki dostępnym kolorom i wyjątkowym strukturom powierzchni, nadającym deskom wygląd drewna, możliwości projektowe deski kompozytowej GAMRAT są nieograniczone – bez względu na wielkość czy kształt tarasu.

Projekt i instalacja systemów nawodnienia

Uniwersalny system desek kompozytowych do ogrodu

Uniwersalny profil WPC – ogrodzenia Ogrodzenia z drewna lub metalu mogą być początkowo tańsze, ale z czasem stają się bardziej kosztowne niż ogrodzenia WPC, ponieważ wymagają częstych napraw i konserwacji. Dzięki niekończących się możliwościach profili WPC, ogrodzenie staje się czymś więcej niż obwodem, linią podziału. Staje się również elementem projektu, który podkreśla i upiększa odkryte przestrzenie czy specjalne obszary. Ogrodzenia Gamrat doskonale wpasowują się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów.

Inne wpisy z tej kategorii:

Nasze produkty:

Systemy
Nawadniania
więcej
Oświetlenie
Zewnętrzne
więcej
Tarasy i Ogrodzenia
Kompozytowe
więcej
Woda
Deszczowa
więcej

Dołącz do grona zadowolonych klientów