o nas

Technologie w zgodzie z naturą

Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach dla terenów zielonych. Profesjonalizm, ponad 25-letnie doświadczenie na rynku i najwyższej jakości rozwiązania – nasza firma to miejsce, w którym znajdziesz rzetelną obsługę i pierwszorzędne produkty z najwyższej półki.

Kompleksowe podejście pozwala nam tworzyć najlepsze warunki dla budowania pięknych ogrodów, plantacji, żywopłotów czy przynoszących zadowalający plon sadów i winnic.

Jesteśmy przekonani, że indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów pozwoli zapewnić Państwu kompleksowe wsparcie w szeroko pojętym zagospodarowaniu przestrzeni.

Dbamy o to, aby nasza oferta zagwarantowała pełen wachlarz sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązań zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw i instytucji. Nieustanny rozwój pozwala nam zaoferować zawsze najbardziej innowacyjne produkty i szeroki zakres usług w pełni zaspokajających aktualne potrzeby rynku.

Nasz oferta to starannie wyselekcjonowane produkty i usługi obejmujące swoim zakresem rozwiązania do:

  • systemów nawadniania
  • oświetlenia zewnętrznego
  • utrzymania trawników – w tym robotów koszących
  • konstrukcji z desek kompozytowych
  • systemów hydroizolacji
  • systemów stabilizacji gruntów
  • aranżacji wodnych jak fontanny i oczka wodne
  • systemów drenażu i wody deszczowej
  • systemów kanalizacji i gospodarki wodnej

Rozwijając się stosujemy technologie w zgodzie z naturą

Na przestrzeni wielu lat funkcjonowania naszej firmy, nawiązaliśmy liczne współprace, w tym z doświadczonymi i rzetelnymi projektantami oraz instalatorami. Naszym priorytetem jest uzyskanie pełnej satysfakcji naszych Klientów. Dbamy również o pełne przygotowanie i ułatwienie przyswojenia wiedzy naszym Klientom oferując atrakcyjne szkolenia produktowe, projektowe i sprzedażowe. Zapewniamy również pełen zakres usług serwisowych, wsparcia technicznego i doradztwa na każdym etapie współpracy. Jako kompetentna i pewnie działająca w branży firma, nieustannie się rozwijamy, aby zagwarantować kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. W swojej aktywności nie zapominamy również o rozwiązaniach bezpiecznych dla środowiska, stosując technologie w zgodzie z naturą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego

Odpowiedzialny biznes

Każdego dnia działamy zgodnie z zasadami rzetelności, która rozumiemy przez:

Transparentność
Prowadzimy działalność w sposób przejrzysty i jasny dla innych uczestników obrotu gospodarczego

Rzetelność
Wywiązujemy się z postanowień zawartych w kontraktach

Odpowiedzialność
weryfikujemy wiarygodność finansową potencjalnych klientów, zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług oraz sprzedawanych produktów, przestrzegamy zasad uczciwej konkurencji

Praworządność
Przestrzegamy przepisów prawa, zasad współżycia społecznego i dobrych obyczajów w biznesie

Inicjatywa społeczna

Firma Ekoma w swojej strategii ma zapisane prowadzenie zyskownej działalności biznesowej oraz efektywne wspieranie inicjatyw społecznych. Wierzymy, że Nasze podejście do biznesu jest jedyną drogą do osiągania sukcesów w sposób zrównoważony i długotrwały.

Zobacz więcej informacji o naszych produktach:

Systemy
Nawadniania
więcej
Oświetlenie
Zewnętrzne
więcej
Tarasy i Ogrodzenia
Kompozytowe
więcej
Woda
Deszczowa
więcej

Dołącz do grona zadowolonych klientów