System nawodnienia2021-05-13T09:45:36+02:00

Systemy nawadniania

Wygodne i ekologiczne rozwiązania dla przydomowych ogrodów i przestrzeni miejskich.

Kontakt

Dlaczego warto zainwestować w systemy nawadniania roślin?

Systemy nawadniania roślin to doskonały sposób na zyskanie oszczędnych, wygodnych i ekologicznych rozwiązań dla przydomowych ogrodów, parków i terenów miejskich, szkółek drzew i krzewów czy pól golfowych i obiektów sportowych.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych produktów, możliwe staje się odpowiedzialne dysponowanie zasobami naturalnymi, a rośliny zyskują doskonale dopasowane do potrzeb nawodnienie.

Nowoczesne formy i przemyślane rozwiązania zastosowane w naszych produktach pozwalają na szybką instalację i oszczędną eksploatację. Profesjonalne systemy nawadniania bazując na wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia podzespołach, wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Korzystając z naszych zasobów, możliwe jest stworzenie:

  • Wypielęgnowanych i zachwycających ogrodów – automatyczne systemy zraszające sterowane zdalnie zapewniają rabatom kwiatowym, krzewom i trawnikom doskonałe nawodnienie. Dopasowane do indywidualnych potrzeb spełnią oczekiwania nawet wymagającej przestrzeni.
  • Dorodne szkółki drzew i krzewów – innowacyjne zraszacze rolnicze to sekret zadbanych roślin, które zyskują optymalne nawodnienie i idealne warunki do wzrostu przy jednoczesnej oszczędności wody.
  • Zadbanych obiektów sportowych – wypielęgnowane powierzchnie pól golfowych i obiektów sportowych to komfort uprawiania sportu i rekreacji – zautomatyzowane zraszacze i systemy nawadniania, gwarantują ich doskonały stan w każdych warunkach klimatycznych i terenowych.
  • Pełnych zieleni parków i terenów miejskich – przyjazne przestrzenie publiczne jak parki, tereny przy szkołach, wokół hoteli itp. otoczone piękną zielenią zachęcają do spędzania w nich czasu, a dzięki wykorzystaniu bezobsługowych, racjonalnie wykorzystujących wodę systemów nawadniających zapewnią optymalne warunki dla rozwoju roślin na długie lata.

Najnowsze wpisy dotyczące systemów nawodnień

chcesz być na czasie sprawdź nowości

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Kontakt

Przejdź do góry