System nawodnienia

Wygodne i ekologiczne rozwiązania dla przydomowych ogrodów i przestrzeni miejskich.

Dlaczego warto zainwestować w system nawodnienia roślin?

System nawodnienia roślin to doskonały sposób na zyskanie oszczędnych, wygodnych i ekologicznych rozwiązań dla przydomowych ogrodów, parków i terenów miejskich, szkółek drzew i krzewów czy pól golfowych i obiektów sportowych.

  • zapewnia przez cały czas wodę, którą potrzebują rośliny
  • profesjonalne systemy nawadniania utrzymuje zdrowy wygląd terenów zielonych
  • oszczędza czas użytkownika, który można przeznaczyć na relaks i wypoczynek

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych produktów, możliwe staje się odpowiedzialne dysponowanie zasobami naturalnymi, a rośliny zyskują doskonale dopasowane do potrzeb nawodnienie.

Systemy Nawadniania

Dzięki doskonale dobranym elementom systemów nawadniania, możliwe jest uzyskanie zadbanych i zdrowych zielonych przestrzeni. W ofercie dostępne są zarówno zraszacze, taśmy i linie kroplujące jak i nawozy oraz środki ochrony roślin.

Systemy Nawadniania

Zastosowane w proponowanych przez nas systemach nawadniania automatyczne sterowniki monitorujące cały cykl czy czujniki usprawniające oszczędne zużycie wody wyłączające nawadnianie w czasie opadów atmosferycznych, pozwalają na kompleksową opiekę nad małymi, jak
i dużymi powierzchniami terenów zielonych.

Systemy Nawadniania

Kompleksowe podejście pozwala nam tworzyć najlepsze warunki dla budowania pięknych ogrodów, plantacji, żywopłotów czy przynoszących zadowalający plon sadów i winnic.

Nowoczesne formy i przemyślane rozwiązania zastosowane w naszych produktach pozwalają na szybką instalację i oszczędną eksploatację. Profesjonalne systemy nawadniania bazując na wytrzymałych i odpornych na uszkodzenia podzespołach, wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Korzystając z naszych zasobów, możliwe jest stworzenie:

Wypielęgnowanych i zachwycających ogrodów
Automatyczne systemy zraszające sterowane zdalnie zapewniają rabatom kwiatowym, krzewom i trawnikom doskonałe nawodnienie. Dopasowane do indywidualnych potrzeb spełnią oczekiwania nawet wymagającej przestrzeni.

Zadbanych obiektów sportowych
Wypielęgnowane powierzchnie pól golfowych i obiektów sportowych to komfort uprawiania sportu i rekreacji – zautomatyzowane zraszacze i systemy nawadniania, gwarantują ich doskonały stan w każdych warunkach klimatycznych i terenowych.

Pełnych zieleni parków i terenów miejskich
Przyjazne przestrzenie publiczne jak parki, tereny przy szkołach, wokół hoteli itp. otoczone piękną zielenią zachęcają do spędzania w nich czasu, a dzięki wykorzystaniu bezobsługowych, racjonalnie wykorzystujących wodę systemów nawadniających zapewnią optymalne warunki dla rozwoju roślin na długie lata.

Dorodne szkółki drzew i krzewów
Innowacyjne zraszacze rolnicze to sekret zadbanych roślin, które zyskują optymalne nawodnienie i idealne warunki do wzrostu przy jednoczesnej oszczędności wody.

System nawodnienia - najnowsze wpisy

Chcesz być na bieżąco? Sprawdź nasze nowości:

Nasze inne produkty:

Systemy
Nawadniania
więcej
Oświetlenie
Zewnętrzne
więcej
Tarasy i Ogrodzenia
Kompozytowe
więcej
Woda
Deszczowa
więcej

Dołącz do grona zadowolonych klientów