Oświetlenie ogrodowe

Podkreśl piękno ogrodu, dzięki nowoczesnemu systemowi oświetlenia zewnętrznego.

Dlaczego warto zastosować oświetlenie ogrodowe dla pięknego otoczenia?

Ogród to wyjątkowa przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Angażujemy się, aby stworzyć przestrzeń do odpoczynku, wyciszenia po pracy, miejsca do zabawy z dziećmi. Długie godziny pracy powodują iż mamy zbyt mało czasu , aby podziwiać piękno ogrodu za dnia. Dlatego warto zastanowić się nad systemem oświetlenia ogrodowe. Dzięki produktom marki In-Lite możemy korzystać z ogrodów, balkonów, zielonych dachów przez całą dobę.

  • Oferowane przez nas systemy, podświetlą wybrane rośliny, ścieżki, elementy ogrodu
  • Lampy In-Lite to niepowtarzalny styl oraz gwarancja oświetlenia na lata
  • Będą Państwo czuć się bezpiecznie, dzięki doświetleniu nawet najciemniejszych zakątków

Jakie są najważniejsze punkty dotyczące wyboru systemu oświetlenia? Stworzone przez na poniższe wskazówki, pomogą stworzyć unikatowy plan światła dla Twojego ogrodu marzeń.

Oświetlenie zewnętrzne

Akcent

Dobry plan oświetlenia to akcent na elementy, które chcesz podkreślić. Upewnij się, które elementy ogrodu, chcesz mieć najbardziej widoczne w nocy. Rozświetl piękne rośliny, drzewa, obrzeża lub ciemne miejsca w ogrodzie. Zaakcentuj drzwi, ściany lub ścieżki, które chcesz mieć jasne po zmroku. To sprawi, że podświetlone elementy będą bardziej przykuwały wzrok.

Oświetlenie zewnętrzne

Projekt

Twój doskonale oświetlony ogród zaczyna się od projektu. Użyj rysunku od projektanta lub naszkicuj swój własny plan. Ciekawymi elementami do podświetlenia są rabaty, drzewa, altana, stół, ścieżki jak również elementy ogrodzenia i ściany. Określ kąt i punkt, z którego chcesz widzieć swój ogród w nocy. Czy to ze strefy wypoczynku, czy może z tarasu? Zaznacz te punkty na planie i upewnij się, że między tymi strefami jest również oświetlenie

Oświetlenie zewnętrzne

Rodzaj Oświetlenia

Do każdego zaakcentowanego punktu dobierz rodzaj wymaganego oświetlenia. Ustal intensywność w zależności od wielkości podświetlanych elementów

  • małe do 1,5m, średnie do 3m i duże powyżej 3m.

Dobrze dobrana intensywność daje atrakcyjny efekt, a oświetlony ogród zaczyna nabierać innych barw i wydaje się większy.

Gwarancja producenta

Pomyślna realizacja projektu wymaga zastosowania wydajnych i wytrzymałych produktów. Dzięki 75-letniemu doświadczeniu oraz pozycji światowego lidera, firma In-Lite zapewnia swoim klientom zarówno wysoką jakość, jak też najszerszą na rynku ofertę produktów.

Oświetlenie ogrodowe - najnowsze wpisy:

Chcesz być na bieżąco? Sprawdź nasze nowości:

Nasze inne produkty:
Systemy
Nawadniania
więcej
Oświetlenie
Zewnętrzne
więcej
Tarasy i Ogrodzenia
Kompozytowe
więcej
Woda
Deszczowa
więcej

Dołącz do grona zadowolonych klientów