Projekt i instalacja systemów nawodnienia

Projekt i instalacja systemów nawodnienia

Szukasz skutecznego systemu nawodnienia Twojego ogrodu?

Często wyjeżdżasz i martwisz się jak zapewnić dla niego odpowiednią ilość wody? Dobry projekt i instalacja systemów nawodnienia, pozwoli zaoszczędzić twój czas i pieniądze. Jej wykonanie dobrze jest zlecić specjalistycznej firmie ogrodniczej.

Odpowiednie nawadnianie terenów zielonych i ogrodów to podstawowa czynność pielęgnacyjna, która ma duży wpływ na żywotność i kondycję gleby i roślinności. System nawodnienia ogrodu, który oferuje nasza firma, zapewni najwyższą jakość i efektywność. Podczas projektowania uwzględnimy ukształtowanie terenu, parametry wody oraz potrzebnych zraszaczy i pomp. 

Projekt i instalacja systemów nawodnienia - nasza oferta

Z nami stworzysz wspaniały projekt systemu nawadniania trawnika lub ogrodu. W naszej pracy kierujemy się wypracowanym przez lata doświadczeniem i kompleksowymi rozwiązaniami technicznymi.
Narzędzia i technologia, których używamy, pochodzą od sprawdzonych firm z branży. Stoją za nami setki wykonanych instalacji wraz z ich zadowolonymi użytkownikami. Pomożemy w wyborze rozwiązania, biorąc pod uwagę budżet przeznaczony na realizację zamówienia. Zawsze przedstawiamy klientowi kilka opcji cenowych w zależności od stopnia automatyzacji projektowanej instalacji.

W naszej ofercie znajdują się najprostsze systemy oparte na podłączonych pod ujście wody zraszaczy lub linii nawadniających, a także w pełni automatyczne systemy wyposażone w czujniki opadów deszczu i wilgotności gleby.

Projekt i instalacja systemów nawodnienia

Jakie są zalety systemów nawodnienia?

Zauważyć trzeba, iż zaletą automatycznego systemu nawadniania jest widoczna oszczędność wody, nawet o połowę. Jest to możliwe dzięki możliwości programowania dystrybucji wody do poszczególnych sekcji w zależności od aktualnego zapotrzebowania czy pory dnia. Nasi pracownicy po dokonaniu oględzin na miejscu zaproponują podział ogrodu na tak zwane sekcje. Ich ilość i wielkość jest zależna od takich parametrów jak: wymiary działki, powierzchnia trawy, rozmieszczenie oraz drzew, krzewów lub rabat. Zdarza się, iż po wizycie na miejscu, gdzie ma być założony system, konieczne jest dokonanie korekt w projekcie

Obszarem, który jest w zasięgu naszej firmy to okolice Warszawy i Konstancina Jeziorna. Najczęstsze instalacje realizowane są zazwyczaj w przydomowych ogrodach, chociaż zdarzają się także instalacje na terenie ogródków działkowych.

Inne wpisy z tej kategorii:

Nasze produkty:

Systemy
Nawadniania
więcej
Oświetlenie
Zewnętrzne
więcej
Tarasy i Ogrodzenia
Kompozytowe
więcej
Woda
Deszczowa
więcej

Dołącz do grona zadowolonych klientów