Oświetlenie zewnętrzne In lite EVO LOW DARK

oświetlenie ogrodowe systemowe In Lite EVO LOW

EVO LOW DARK jest naprawdę bardzo ciekawą propozycją oświetlenia ogrodowego. Ta stojąca oprawa wytwarza znaczną ilość światła, ale ma żadnego elementu rażącego. Ta oprawa jest idealna do tworzenia niepowtarzalnej atmosfery świetlnej na chodnikach i podjazdach.

Wytwarza szerokie i atrakcyjne, miękkie światło.
Przeznaczony do oświetlania podjazdu lub chodnika.
Dostępny w dwóch wysokościach
Porady dotyczące instalacji:
EVO LOW co 2 do 3 metrów

oświetlenie ogrodowe evo low dark

EVO LOW DARK jest lampą przykuwającą uwagę. Ta stojąca lampa wytwarza znaczną ilość światła. Ta oprawa jest idealna do tworzenia niepowtarzalnej atmosfery świetlnej na chodnikach i podjazdach. Lampa stojąca EVO LOW DARK to stylowy obiekt dla Twojego podwórka, który z jednej strony tworzy architektonicznie elegancką ekspozycję świetlną. EVO LOW DARK ma najlepszy efekt, gdy zainstalowana jest wzdłuż granicy z wysokimi roślinami lub ścieżki.

Postaw na najwyższą jakość dzięki naszej wyjątkowej linii EVO. Produkty EVO (skrót od EVOlution) mają nowoczesny, elegancki design i są wykonane z ciemnoszarego anodowanego aluminium. Dzięki wysokiej jakości diodom LED i soczewkom w diamentowej obudowie lampy zewnętrzne EVO dają atrakcyjny efekt oświetlenia rozproszonego z doskonałym oddawaniem barw (CRI).

Grupa produktów EVO LOW DARK
EAN 8717051003998
Długość mm 120
Szerokość mm 50
Wysokość 14,41 cala
Długość Cale 4,72
Szerokość Cale 1,97
Obudowa Aluminium
Napięcie 12V
Moc 2W
Potencjał elektryczny 2,1VA
Źródło światła LED
Kąt padania światła 58° i 86°
Kierunek oświetlenia
Rozkład światła m 1,5

Temperatura barwowa 2950
CRI 95
Strumieńświetlny netto 79lm
Skuteczność świetlna 40lm/W
Klasa IP 55
Etykieta energetyczna A++
Instrukcja montażu Montaż za pomocą wkrętów na twardej powierzchni lub za pomocą kołka w miękkiej powierzchni (oba znajdują się w zestawie). Aby dowiedzieć się, jak zainstalować system in-lite, obejrzyj filmy instruktażowe na stronie „Wskazówki dotyczące instalacji”.