Roboty koszące

Odkryj roboty koszące Wiper Premium perfekcyjne w swoje samodzielności, dokładności i intuicyjności.

Jak zyskać więcej czasu z robotami koszącymi?

Koszenie w weekend angażuje czas i siły. To nawet kilkanaście godzin w skali miesiąca. Pora na rozwiązania na miarę XXI wieku. Robot pracuje, Ty odpoczywasz.

  • Wiper Premium charakteryzuje się największą na rynku wydajnością koszenia (ca 300m2/h)
  • System bezpieczeństwa od razu zatrzymuje robota, jeśli zostanie uniesiony lub się przewróci
  • Wiper Premium samodzielnie dopasowuje prędkości koszenia. Pozwala to na redukcję zużycia mocy

Poznaj zalety robotów koszących Wiper Premium:

Roboty koszące

Ekologia

Roboty zużywają niewielką ilość energii oraz nie dostarczają zanieczyszczeń do atmosfery. Częste koszenie wspomaga zagęszczenie trawy i zwiększa odporność na choroby czyli zmniejsza konieczność stosowania oprysków. Poprawiony bilans wodny, zabezpiecza trawnik przed suszą.

Roboty koszące

Autoprogramowanie

Robot samodzielnie reguluję swoją pracę odpowiednio do obszaru, na którym działa, co wprost przekłada się na oszczędność baterii, ostrza, a także silnika.

Baterie

Wszystkie roboty do trawy z serii Wiper Premium są wyposażone w baterie litowe, które w znaczący sposób wydłużają żywotność robota

Jakie są najważniejsze punkty dotyczące wyboru robotów koszących?

Ustalenie wysokości traw
Z Wiper Prenim nie tracisz czasu na żmudne ustawienia. Robot sam rozpozna wysokość i zagęszczenie trawy. Dostosuje prędkość obrotów ostrzy do charakterystyki trawnika.

Intuicyjny w obsłudze
Wszystkie funkcje kosiarki automatycznej, strefy koszenia oraz programowanie czasu pracy – to wszystko ustawisz z łatwością ustawisz dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania.

Samodzielne ładownie
Przy niskim stanie baterii Wiper Premium samodzielnie wędruje do stacji dokującej, ładuje akumulatory, a następnie wraca do pracy.

Roboty koszące Wiper - jakie mają zastosowanie?

Wiper Premium to zaawansowane, przyjazne środowisku i bezproblemowe w użytkowaniu roboty koszące. Wszystkie modele wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz modny, estetyczny design.

Z łatwością skoszą każdy rodzaj nawierzchni – trawnik, boisko, a nawet park. Są w pełni samodzielne. Naładują się automatycznie, nie zabierając Ci czasu. Wbudowany czujnik deszczu na Twoje żądanie czasowo wstrzyma pracę, a kosiarka automatyczna Wiper wróci do stacji dokującej. Panel sterowania jest niezwykle intuicyjny w obsłudze. Szybko i swobodnie ustawisz w nim obszary koszenia oraz harmonogram pracy kosiarki samojezdnej.

Zaprojektowaliśmy specjalny system bezpieczeństwa. Zapobiega on kontaktowi pomiędzy ostrzem tnącym a małymi obiektami. Od razu zatrzymuje robota koszącego, jeśli zostanie uniesiony lub się przewróci. W nagłym wypadku wystarczy nacisnąć przycisk STOP, na obudowie kosiarki do trawy, aby zatrzymać ostrza tnące.

Najnowsze wpisy dotyczące robotów koszących:

Chcesz być na bieżąco? Sprawdź nasze nowości:

Nasze inne produkty:

Systemy Nawadniania
więcej
Oświetlenie Zewnętrzne
więcej
Deski
Tarasowe
więcej
Roboty
Koszące
więcej

Dołącz do grona zadowolonych klientów